DARMOWA DOSTAWA OD 199 zł
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
MOŻLIWOŚĆ KOREKTY ROZMIARU
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
MOŻLIWOŚĆ KOREKTY ROZMIARUZaloguj się

Bransoletka z kamieni Labradorytu - idealny dodatek do każdej stylizacji

Męska bransoletka z kamieni naturalnych Labradorytu i Hematytu

Szukasz pięknej i oryginalnej bransoletki, która będzie wyglądać wyjątkowo na Twojej ręce? Bransoletka z kamieni labradorytu to wspaniały sposób na wyrażenie Twojej osobowości, a także idealny dodatek do każdej stylizacji.

Legenda głosi, że zorza polarna spadła z nieba i została uwięziona w skale. Zadanie jej uwolnienia powierzono odważnemu wojownikowi. Uderzył on włócznią w skały, lecz zdołał uwolnić tylko część światła zorzy. Reszta pozostała uwięziona w skale, dając Labradorytowi te wyjątkowe refleksy, gdy światło pada na niego pod odpowiednim kątem.

Labradoryt to kamień przemiany

 

Labradoryt jest znany jako „kamień transformacji” i pomaga rozwijać się duchowo i emocjonalnie. Znany jest z właściwości, które pomagają w przemianie, uzdrawianiu i uzyskaniu duchowej mocy. Bransoletka z kamieni Labradorytu może pomóc Ci, poczuć się pewnym siebie i ułatwić, osiągnąć w życiu to, czego chcesz. Mówi się, że Labradoryt wydobywa z ludzi to, co najlepsze!

Labradoryt łagodzi niepokój i stres

 

Czy kiedykolwiek żałowałeś, że nie masz przycisku „wyłącz” i nie możesz wyłączyć tych irytujących myśli, które krążą w twojej głowie? Mówi się, że Labradoryt pomaga uspokoić nadpobudliwy umysł, a także łagodzi stres, niepokój, strach i niepewność. Spróbuj medytować, nosząc bransoletkę z tych kamieni naturalnych, aby odpędzić negatywne myśli i nabrać wiary w siebie.

Duchowe właściwości Labradorytu

 

Labradoryt jest uważany za kamień o wyjątkowej mocy, który pomaga w oczyszczeniu i otwarciu serca, wprowadzając pozytywną energię i pomagając w osiągnięciu jasności umysłu. Wierzy się, że labradoryt może pomóc Ci w uzyskaniu większej wiedzy na temat wszystkiego, co Cię otacza. Bransoletka z kamieni naturalnych Labradorytu może zadziałać jak brama do wiedzy, pozwalając na łatwiejszy dostęp do najgłębszych źródeł intuicji.

Chroń swoją aurę z Labradorytem

 

Labradoryt to piękny kamień, który ma szereg właściwości duchowych i uzdrawiających. Wzmacnia i chroni Twoją aurę, naprawia przecieki lub rozdarcia oraz tworzy tarczę ochronną. Jest uważany za kamień, który działa jak wewnętrzny przewodnik, pomagając w podróży do najgłębszej prawdy i w odkrywaniu prawdziwych wewnętrznych pragnień. Noszenie bransoletki z kamieni Labradorytu ochroni Cię przed negatywną energią.

Pomoc w tworzeniu pozytywnych relacji

 

Labradoryt może pomóc poprawić relacje poprzez wspieranie emocjonalnej stabilności. Może również zachęcać do jasnego wyrażania swoich myśli i uczuć, dzięki czemu można świadomie i szczerze komunikować się z partnerem. Bransoletka kamieni Labradorytu może okazać się pomocna w odblokowaniu kreatywności i wzmocnieniu intuicji, co z kolei może pomóc w stworzeniu szczerych i bardziej pozytywnych relacji.

Bransoletka z kamieni labradorytu to piękny i funkcjonalny dodatek, który doda blasku i szyku każdej Twojej stylizacji, a także wspomoże Cię energetycznie i doda Ci sił.

(On)