DARMOWA DOSTAWA OD 199 zł
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
MOŻLIWOŚĆ KOREKTY ROZMIARU
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
MOŻLIWOŚĆ KOREKTY ROZMIARUZaloguj się

Jak kupować?

BEDLAVA Adam Bedla

25-729, Kielce
ul. Różana 18
NIP: 9591622346
REGON: 522359719

kontakt@bedlava.pl

+48505520223

poniedziałek – piątek
8:00 – 15:00

Zasady składania Zamówienia

1. Złożenie zamówienia przez stronę internetową wiąże się z wcześniejszym zalogowaniem się do Sklepu ewentualnie skorzystaniem z możliwości złożenia Zamówienia bez rejestracji. Jeżeli wybrano możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji, należy wypełnić formularz zamówienia, poprzez wpisanie danych odbiorcy, zamówienia oraz adresu, na który ma nastąpić dostawa produktu, wybrać rodzaj przesyłki (sposób dostarczenia Produktu).

2. Zamówienia składane poprzez stronę internetową można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.

3. Zamówienie jest skuteczne, jeśli Kupujący prawidłowo wypełni formularz zamówienia i prawidłowo poda dane kontaktowe w tym dokładny adresu, na który produkt ma być wysłany oraz numeru telefonu i adresu e-mail. W wypadku gdy podane dane nie są kompletne, Sprzedający skontaktuje się z Kupującym. Jeśli kontakt z Kupującym nie będzie możliwy, Sprzedający ma prawo do anulowania Zamówienia.

4. Kupujący wyraża zgodę na wystawianie i przesyłanie drogą elektroniczną, na wskazany przez siebie adres e-mail, elektronicznego obrazu dokumentów rozliczeniowych. Niniejsza zgoda uprawnia Sprzedającego również do wystawiania i przesyłania faktur w formie elektronicznej, zgodnie z rozporządzeniem ministra finansów z dnia 17 grudnia 2010 r. w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej.

5. W trakcie składania Zamówienia, Kupujący może wyrazić zgodę na umieszczenie danych osobowych w bazie danych Sklepu Internetowego Sprzedającego w celu ich przetwarzania w związku z realizacją Zamówienia. W wypadku udzielenia zgody, Kupujący ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

6. Po złożeniu przez Klienta skutecznego zamówienia otrzyma on automatyczną odpowiedź ze sklepu potwierdzającą przyjęcie zamówienia.

7. Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia rozpoczyna się w pierwszym dniu roboczym po dokonaniu udanej płatności online. Przy płatności przelewem, jest to pierwszy dzień roboczy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

8. Czas realizacji wynosi maksymalnie 5 dni roboczych

9. W przypadku nieodebrania przesyłki przez Klienta i chęci ponownego jej otrzymania Klient będzie obciążony kosztami przepakowania towaru i kosztami ponownej wysyłki. Koszty te będą za każdym razem ustalane indywidualnie.