DARMOWA DOSTAWA OD 199 zł
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
MOŻLIWOŚĆ KOREKTY ROZMIARU
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
MOŻLIWOŚĆ KOREKTY ROZMIARUZaloguj się

Kamienie astralne

Baran (21.III-20.IV)

Planeta – Mars. Kolor – czerwony.

ONYKS jest jednym z najlepszych kamieni dla Barana. Poszerza jego horyzonty, tym samym pomaga szerzej spojrzeć na świat. Jednocześnie wzmacnia jego wewnętrzną siłę. Ten kamień daje Baranowi skoncentrowaną, długotrwałą energię. Jest ona jednak uwalniana i rozkładana powoli w czasie, ponieważ Baran to znak dość porywczy. Onyks pomaga także przezwyciężyć wszelkie obawy, które mogą powstrzymywać Barana przed działaniem.

HEMATYT zadba o zgodność dalekosiężnych celów z realiami. Zbierze rozproszoną energię i wzmocni Barana nowymi siłami. Wesprze w trudnych chwilach i pomoże wyciągnąć stosowne wnioski z doświadczeń życiowych, ucząc tym samym rozwagi i cierpliwości. Pozwala Baranowi nawet w najcięższych chwilach wytrwać w swoich zamiarach i uczyć się z doświadczeń życiowych.

JASPIS daje Baranowi wytrwałość i cierpliwość, nie gasząc zarazem jego zapału. Dodaje do jego impulsywnej energii rozwagę i mądrość. Obdarza go współczuciem i daje impuls do czynienia dobra.

KRYSZTAŁ GÓRSKI jest kamieniem oczyszczającym. Dzięki swoim właściwościom pozwoli Baranowi skupić
się jedynie na wyznaczonych celach. Poprzez zamianę negatywnej energii w pozytywną, umożliwi Baranowi realizacje planów, zwiększając jego zdolność wprowadzenia ich w życie.


Byk (21.IV-20.V)

Planeta – Wenus. Kolor – zielony

AGAT mobilizuje i rozwija siły niezbędne dla działań wymagających wytrwałości, cierpliwości i realizmu. Daje i wzmacnia wiarę Byka w siebie, sprzyja samoekspresji w pozytywnym kształcie. Pokazuje, że akceptacja praw i sił natury oraz silna łączność z przyrodą może zapewnić równowagę, rewitalizacje i poczucie bezpieczeństwa.

AWENTURYN pozwala Bykowi odzyskiwać siły i czerpiąc spokój z otaczającej go przyrody. Dzięki awenturynowi jednoczy się on z siłami natury, co daje Bykowi poczucie bezpieczeństwa i radość życia.

KRYSZTAŁ GÓRSKI pozwala uzewnętrznić uczucia i wnosi miłość w życie Byka. Leczy również rany jego serca i otwiera go na drugiego człowieka. Sprawia, ze Byk staje się bardziej wrażliwy na piękno przyrody i sztukę. Pozwala również dostrzec piękno w naturze innych ludzi i odkryć w sobie duszę artysty.


Bliźnięta (21.V-21.VI)

Planeta – Merkury. Kolor – żółty

KRYSZTAŁ GÓRSKI usuwa stopniowo blokady umysłu i duszy. Jest źródłem poznania pozwalającym zgłębiać wiedzę i przekazywać ją dalej. Pod jego wpływem Bliźnięta mogą osiągnąć najczystszą wibrację i najwyższą formę swego znaku.

AGAT pozwala zrozumieć i zaakceptować nieprzyjemne sytuacje z przeszłości. Pomaga wykorzystać wszechstronność intelektu Bliźniąt i umiejętność wielopłaszczyznowego postrzegania otaczającej rzeczywistości w służbie różnorodnych form życia na naszej planecie. Zrozumienie głębokich prawd rządzących życiem czyni z Bliźniąt pośrednika między światem ludzi i życiem w przyrodzie.

ONYKS harmonizuje duszę i uwalnia ja od wewnętrznych blokad.

SERPENTYNIT łagodzi emocje, wpiera działalność twórczą i artystyczną.

TURKUS jest kamieniem nadającym się do medytacji. Ma silne działanie kojące. Przynosi właścicielowi szczęście i radość. Wspiera kreatywność i zwalcza depresje oraz zmęczenie.


Rak (22.VI – 22.VII)

Planeta – Księżyc. Kolor – biały

JASPIS wzmacnia poczucie rzeczywistości Raka i jego wytrwałość. Wzmacnia empatię oraz gotowość niesienia bezinteresownej pomocy i opieki nad innymi ludźmi.

AWENTURYN łagodzi lęki Raka, nastawia pozytywnie do życia. Uspokaja emocjonalne wzburzenia, na które Rak jest często narażony.

HOWLIT to uspokajający kamień. Dodaje właścicielowi harmonii, rozluźnia ciało i pomaga w medytacji. Pomaga również pokonać rozdrażnienie, nerwowość i otwiera czakrę serca, dzięki czemu jego właściciel jest bardziej życzliwy dla otaczającego go świata i więcej kocha samego siebie.


Lew (23. VII-23. VIII)

Planeta – Słonce. Kolor – pomarańczowy

KRYSZTAŁ GÓRSKI skłania Lwa do dążenia ku doskonałości poprzez wzniesienie się ponad własnym egoizmem. Toruje drogę do tej doskonałości, usuwając blokady i uszlachetniając motywy działania Lwa. Tym samym, pozwalając mu rozwinąć się w uniwersalną całość. Wzmacnia osobowość Lwa.

LABRADORYT otwiera umysł. Przynosi spokojne sny. Przekształca negatywną energię w pozytywną.

ONYKS wzmacnia poczucie wartości. Dodaje siły i wytrzymałości.


Panna (24. VIII-23. IX)

Planeta – Merkury. Kolor – niebieski

JASPIS wywiera wpływ na ciało fizyczne Panny poprzez procesy transformacji i oczyszczania, równocześnie stwarza solidną podstawę dla jej rozwoju duchowego. Skłania Pannę, by zawierzyła i powierzyła się siłom Ziemi jako źródła energii pobudzającej witalność, wzmacniającej radość życia i wspomagającej przy wykonywaniu zadań i powinności. Dodatkowo Jaspis wzmacnia zdrowy rozsadek, współczucie i bezinteresowność.

HOWLIT sprzyja ekspresji emocjonalnej i rozwojowi kreatywności Panny. Ułatwia nawiązywanie nowych znajomości. 

KRYSZTAŁ GÓRSKI daje Pannie bezwarunkową miłość do siebie. Pobudza do artystycznej twórczości.

AGAT dodaje swojemu właścicielowi odwagi, siły, miłości i chroni go przed negatywną energią. Pomaga usunąć wewnętrzne napięcie i negatywne uczucia. Daje poczucie bezpieczeństwa i przywraca mu równowagę emocjonalną.


Waga (24.IX-23.X)

Planeta – Wenus. Kolor – różowy

JASPIS jest przypisany Wadze wg tradycji indiańskiej. Kamień ten pomaga połączyć się z energiami Ziemi. Przez to sprzyja wytrwałości w realizacji celów, a także pomaga w intuicyjnym angażowaniu się dla dobra ogółu.

KRYSZTAŁ GÓRSKI wycisza i wysubtelnia emocje Wagi, pomaga jej odnaleźć harmonię w swoim wnętrzu i przekazywać ją innym. Kamień ten poprzez swoje subtelne promieniowanie leczy emocjonalne rany Wagi, uszlachetnia miłość i pobudza radość życia. Inspiruje do artystycznej twórczości, uwrażliwia na odbiór piękna i harmonii w otoczeniu. Pomaga Wadze otworzyć się na drugiego człowieka, bez obawy przed poniesieniem strat. To również kamień miłości, pogłębiający nie tylko uczucia do drugiego człowieka, ale i do przyrody.

HEMATYT dodaje energii i odwagi. Daje Wadze opanowanie, spokój oraz sprzyja regeneracji potencjału Wagi.

HOWLIT to uspokajający kamień. Dodaje właścicielowi harmonii, rozluźnia ciało i pomaga w medytacji. Pomaga również pokonać rozdrażnienie, nerwowość i otwiera czakrę serca, dzięki czemu jego właściciel jest bardziej życzliwy dla otaczającego go świata i więcej kocha samego siebie.

MONZONIT daje swojemu właścicielowi mocną energię i pomaga chronić go przed negatywnym oddziaływaniem środowiska.


Skorpion (24.X-22.XI)

Planeta – Pluton. Kolor – czarny

JASPIS przekazuje Skorpionowi siłę i mądrość Natury, oraz wspomaga bezinteresowne działania.

HEMATYT daje Skorpionowi dostęp do potencjału sił regeneracyjnych. Obdarowuje opanowaniem i spokojem, a w okresach kryzysowych wzmacnia odwagę i hart ducha. Pomaga zaakceptować bolesne doświadczenia i przyjąć płynącą z nich wiedzę jako niezbędny czynnik rozwoju.

AGAT pozwala Skorpionowi odnaleźć w sobie wewnętrzną jasność i czystość. Dzięki Agatowi Skorpion uczy się odczuwać duchem. Prowadzi Skorpiona do poznania wewnętrznego światła, jasności i czystości. Pomaga udostępnić istotę własnego ja. Potęguje też jego zdolność rozpoznawania ukrytych duchowych emocji.

KRYSZTAŁ GÓRSKI naturalizuje negatywne wibracje. Przywraca czystość myśli.

LABRADORYT wynosi Skorpiona na wyższe stany świadomości.

ONYKS odnawia organizm na poziomie fizycznym i psychicznym.

SERPENTYNIT chroni przed negatywną energią ciało i umysł. Łagodzi stres.

MONZONIT daje swojemu właścicielowi mocną energię i pomaga chronić go przed negatywnym oddziaływaniem środowiska.


Strzelec (23.XI-21.XII)

Planeta – Jowisz. Kolor – purpurowy

AWENTURYN daje Strzelcowi spokój i siłę, pozwalając poznać duchowe siły rządzące przyrodą i światem.

KRYSZTAŁ GÓRSKI przynosi emocjonalny spokój i pozytywną energię. Łagodzi stres i niepokój.

LABRADORYT chroni od wszelkich złych wpływów. Przekształca negatywną energię w pozytywną.

TURKUS jest kamieniem nadającym się do medytacji. Ma silne działanie kojące. Przynosi właścicielowi szczęście i radość. Wspiera kreatywność i zwalcza depresje oraz zmęczenie.


Koziorożec (22 XII-19 I)

Planeta – Saturn. Kolor – brązowy

JASPIS zakorzenia Koziorożca w realiach, rozwija cierpliwość i stałość. Umacnia skromność i motywuje prace dla dobra ogółu. Sprzyja poczuciu rzeczywistości, cierpliwości i stałości Koziorożca.

KRYSZTAŁ GÓRSKI sprzyja medytacji oraz umiejętności patrzenia w głąb siebie. Pomaga Koziorożcowi pozbyć się jego ciemnych stron. Pozwala naturze Koziorożca osiągnąć najwyższą przejrzystość. Sprzyja zdolności patrzenia do wewnątrz. Pomaga Koziorożcowi uporać się z blokadami i strukturami utrudniającymi dostęp do źródła wewnętrznej mądrości.

HOWLIT pomaga Koziorożcowi tworzyć oraz osiągać cele, które są w całkowitej harmonii z wartościami, które go motywują.

ONYKS budzi kreatywność, wnosi do życia Koziorożca nowe inspiracje.

MONZONIT daje swojemu właścicielowi mocna energie i pomaga chronić go przed negatywnym oddziaływaniem środowiska.


Wodnik (21.I-19.II)

Planeta – Uran. Kolor – morski/turkusowy

TURKUS wspiera Wodnika przy realizacji celów humanistycznych, dając natchnienie, spokój i siłę. Harmonizuje realia świata zewnętrznego z duchowymi ideami Wodnika. Chroni przed niechcianymi i niekorzystnymi wpływami i szkodliwymi wibracjami. Nadaje też trwałość związkom i przyjaźni.

AGAT usprawnia komunikacje z innymi ludźmi. Ułatwia zawieranie kompromisów. Dzięki niemu Wodnik szybciej dogaduje się z ludźmi o odmiennym zdaniu.

HEMATYT dodaje stałości i odwagi. Przysparza energii.

HOWLIT to uspokajający kamień. Dodaje właścicielowi harmonii, rozluźnia ciało i pomaga w medytacji. Pomaga również pokonać rozdrażnienie, nerwowość i otwiera czakrę serca, dzięki czemu jego właściciel jest bardziej życzliwy dla otaczającego go świata i więcej kocha samego siebie.

KRYSZTAŁ GÓRSKI to potężny leczniczy klejnot, który pomaga znaleźć harmonię. Pogłębia wiedze duchowa. Poprawia cierpliwość oraz dodaje energii. Usuwa negatywne emocje i uwalnia bloki w ciele, dzięki czemu uzyskana energia może swobodnie przepływać.


Ryby (20.II-20.III)

Planeta – Neptun. Kolor – indygo/purpura

TURKUS wg tradycji indiańskiej – pomaga Rybom zachować równowagę pomiędzy materialną a duchową sferą życia. Chroni wrażliwe Ryby przed niechcianymi i niekorzystnymi wpływami i harmonizuje z energiami Ziem i Kosmosu.

AGAT uczy mądrości i delikatności w obejściu z ludźmi. Zapewnia Rybom równowagę ducha. Wzmacnia
poczucie własnej godności oraz szacunek dla samego siebie.

KRYSZTAŁ GÓRSKI budzi miłość i radość. Ułatwia dostrzec i docenić piękno.