Koszyk

bransoletki-z-kamieni-naturalnych-bedlava

Prezent na Dzień Kobiet? Nasz TOP 3!

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami – to przecież już 8 marca, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Nie ma powodu do zmartwień. Pomożemy Ci! Bransoletka z kamieniem energii i witalności, cudowny awenturyn prosto od serca, czy może urzeknie Cię natura kryształu górskiego?

Poznaj nasz top 3 – pomysł na prezent na Dzień Kobiet.

Bransoletka Tierra to połączenie naturalnego piękna turkusu afrykańskiego z jaspisem, lawą oraz drobnymi srebrnymi przekładkami. Nośnik dobrej energii i witalności. Jeśli chcesz podarować swojej Kobiecie „kamień niebios”, to jesteś w odpowiednim miejscu. Turkus afrykański to wyjątkowy kamień z mnóstwem wartości.

Nasza druga propozycja to wspaniała bransoletka z awenturynem i złotym serduszkiem. Prezent na Dzień Kobiet, powinien być naprawdę wyjątkowy! Ta bransoletka sprawi radość Twojej piękniejszej połówce – miłośniczce harmonii i wewnętrznej równowagi. Malutkie złote serduszko podkreśli Twoją romantyczną duszę.

A może zjawiskowy kryształ górski z naszej serii Calma? To przecież „król kryształów”. Wybierz bransoletkę, która podkreśli charakter Twojej ukochanej Kobiety. Kolekcja Calma została stworzona dla Kobiet ceniących minimalizm oraz urok kamieni naturalnych.

Specjalnie na tę okazję – Dzień Kobiet, masz możliwość wykonania indywidualnego graweru ze wzruszającą dedykacją i podpisem. Napisz parę słów prosto z serca, a my wygrawerujemy je na dębowym pudełku. Twój prezent stanie się jeszcze bardziej zachwycający i niepowtarzalny.

(Ona)