DARMOWA DOSTAWA OD 199 zł
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
BEZPŁATNA KOREKTA ROZMIARU
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
BEZPŁATNA KOREKTA ROZMIARUZaloguj się

Jak najlepiej wykorzystać energię bransoletek z kamieni naturalnych

Męska bransoletka z czaszką BEDLAVA

Jeśli przyjrzysz się wizerunkom wpływowych kobiet przedstawianych przez starożytne cywilizacje, zauważysz pewien trend: wiele z nich ma bransoletki na obu nadgarstkach. Niezależnie od tego, czy patrzysz na boginie greckie, takie jak Atena, boginie hinduskie, takie jak Saraswati, boginie egipskie, takie jak Izyda, czy boginie buddyjskie, takie jak Quan Yin, wspólną cechą wszystkich są bransoletki na obu nadgarstkach.

Pozytywna energia polega na tworzeniu i utrzymywaniu równowagi, a symetria po obu stronach ciała tworzy harmonię. Tak jak prawa i lewa półkula mózgu pełnią różne funkcje, tak prawa i lewa strona ciała służą różnym funkcjom energetycznym.

Dlatego noszenie kryształów w formie bransoletek zarówno po lewej, jak i prawej stronie jest najskuteczniejszym i najpotężniejszym sposobem na maksymalizację energetycznych korzyści płynących z bransoletek.

Noszenie co najmniej dwóch bransoletek z kamieni naturalnych nie tylko podwaja energię, ale w rzeczywistości przenosi energię każdej bransoletki na zupełnie nowy poziom.

Aby jak najlepiej wykorzystać energię bransoletki z kamieni naturalnych, ważne jest, aby najpierw zrozumieć, za co odpowiada dana strona ciała. W ten sposób możesz nosić swoją bransoletkę, po odpowiedniej stronie i jak najlepiej wykorzystać jej energię.

Podczas gdy Twoja lewa strona jest tą wrażliwą i odpowiedzialną za radzenie sobie z twoim wewnętrznym ja, twoja prawa strona bardziej dotyczy tego, w jaki sposób podejmujesz działania w świecie zewnętrznym.

Otrzymujesz energię przez lewą stronę i to właśnie po tej stronie dokonujesz pozytywnych „przesunięć”, które przynoszą ci największe korzyści emocjonalne. Kiedy nosisz pewne bransoletki z kamieni naturalnych na lewym nadgarstku, możesz świadomie kontrolować i modyfikować stres ze środowiska zewnętrznego.

W przeciwieństwie do tego twoja prawa strona jest stroną „wykonawcy” lub „działania”. Kiedy nosisz bransoletki na prawym nadgarstku, kamienie pomagają w produktywności i kontrolują energię, którą wkładasz w środowisko zewnętrzne.

Aby uzyskać najlepsze korzyści energetyczne z bransoletek, wystarczy znaleźć właściwą równowagę między lewą a prawą stroną (podobnie jak w starożytnej chińskiej koncepcji energii yin i yang – światło vs. ciemność).

Możesz to zrobić, nosząc bransoletki z kamieni naturalnych na lewym i prawym nadgarstku w określonych kombinacjach, które pomogą Ci lepiej osiągnąć to, czego pragniesz. Zalecam noszenie kombinacji co najmniej dwie bransoletki na każdym nadgarstku.

 

Moja ukochana żona jest wieloletnią miłośniczką kamieni naturalnych. Nieustannie bada nowe kryształy i szuka sposobów na wykorzystanie ich energii. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej wytrwałości i determinacji w próbach poznania mocy tego niezwykłego narzędzia.

Przyglądam się jej zafascynowany, jak kolekcjonuje kamienie naturalne z całego świata, testując nowe połączenia i zastosowania. Ciągle eksperymentuje, aby odkryć ich potencjał, bym potem mógł je wykorzystać w bransoletkach, które dla Was wykonuję.

Teraz chciałbym, abyście wypróbowali jej najnowszą formułę. Przenieście swoją energię na wyższy poziom:

Prawy nadgarstek: wybierz 1 bransoletkę, której energia pozwoli Ci łatwiej obrać i osiągnąć cel.
Lewy nadgarstek: wybierz 2-3 bransoletki, które będą działać jako „zespół kamieni wsparcia”. Zastanów się jakich energii potrzebujesz, aby Cię wspierały w dążeniu do tego celu.

Często z przyzwyczajenia nosimy te same bransoletki na tym samym nadgarstku przez bardzo długi okres. Jednak z biegiem czasu może się okazać, że nie otrzymujemy już takich samych wyników ani wpływu energetycznego, jak kiedyś. To całkowicie normalne – tak jak my się zmieniamy, tak nasze bransoletki z kamieni naturalnych też muszą się zmieniać! W takim przypadku być może nadszedł czas, aby sprawdzić swoją osobistą formułę energetyczną.

Istnieją pewne sposoby, aby zresetować i odświeżyć rutynę w noszeniu kryształów:

Zmiana nadgarstka: Jeśli nosiliście bransoletkę tylko po lewej stronie, spróbujcie przełożyć ją na prawą stronę lub odwrotnie. Dajcie kamieniom nowy punktu dostępu do energii i nowy sposobu łączenia się z Wami. Może mieć bardzo duże znaczenie w sposobie interakcji.

Dodaj lub odejmij: jeśli nosicie tylko jedną bransoletkę, spróbujcie dodać kolejną, aby uzupełnić swoje kamienie energetyczne. Jeśli natomiast nosisz co najmniej dwie bransoletki, spróbuj zdjąć jedną, aby sprawdzić, czy odizolowanie kamieni może zmienić twoją energię.

Noś bransoletki z różnymi kamieniami, aby zobaczyć, jak każdy z nich wpływa na Twoje samopoczucie. Z czasem zaczniesz dostrzegać, w jaki sposób nastrój i energia wokół Ciebie zmieniają się podczas ich noszenia.

Baw się energią i ciesz się bliskością i mocą kamieni naturalnych każdego dnia!

(On)